Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home2/majorpro/public_html/webdigital.pl/comments.php on line 218 Newsy z Internetu // Nowości na rynku komputerowym w 2010

Nowości na rynku komputerowym w 2010

Jeśli Twój poczciwy stary PC potrzebuje gruntownej modernizacji, to właśnie przyszedł na to idealny czas. Rynek komputerowy może się pochwalić innowacyjnymi nowościami w zakresie dysków twardych, procesorów, kart graficznych, czy też procesorów i kart pamięci. Najnowsza generacja procesorów to technologia 32 nm z wbudowanym układem graficznym, ich główną zaletą to prócz znaczącej poprawy wydajności, niebywała oszczędność energii.

Kolejnym „cackiem” 2010 roku jest wprost zniewalająca miłośników komputerowych gratek, karta pamięci- standard DDR2 taktowany zegarem 800Mhz, w połączeniu z nowoczesną płytą główną i procesorem stanowi cud techniki. Wielka batalia na nowinki rozgrywa się także na rynku monitorów, kart graficznych, dźwiękowych, oraz systemów oprogramowaniowych. Ten rok to wejście nowych pakietów znanych mark.

Także, jeśli tylko niesiesz się z zamiarem zakupienia nowego sprzętu, lub udoskonalenia swojego PC, paleta rozmaitych produktów, szalenie wydajnych, i nowoczesnych stoi przed Tobą otworem.

Back to top

Dodawanie komentarza

Aby dodać komentarz, wypełnij formularz poniżej.

Twoje dane

Dodaj komentarz